سوالات متداول محصولات چطور ارسال میشوند؟

روند ثبت سفارش

محصولات چطور ارسال میشوند؟

تلاش می‌کنیم هم سریع و هم ایمن سفارش‌های شما را به دست‌تان برسانیم. برای این کار در دیجی کده، با توجه به آدرس انتخابی‌تان، چند روش برای ارسال سفارش‌ها وجود دارد:

 1. ارسال مرسولات شهر تهران

  • ارسال عادی :

   ارسال رایگان محصولاتی که با لیبل تهران: ارسال رایگان در سایت قرار دارند، به تمام مناطق 22 گانه شهر تهران، طبق سیستم نوبت دهی سیستم، قبل از پرداخت سفارش
   هزینه ارسال: کاملا رایگان
  • دیجی پیک (سایز بزرگ) :

   هزینه ارسال: 80،000 تومان(گاهی این قیمت با توجه به بعضی جشنواره ها و تخفیف ها، کمتر خواهد بود)
  • دیجی پیک (سریع) :

   ارسال در سریع ترین زمان ممکن، تنها برای محصولاتی که با نشان
   سریع
   مشخص شده‌اند، در مدت زیر 3 ساعت، به تمام منطق 22 گانه شهر تهران
   هزینه ارسال: 49،000 تومان(گاهی این قیمت با توجه به بعضی جشنواره ها و تخفیف ها، کمتر خواهد بود)
 2. ارسال مرسولات به دیگر شهرها

  • ارسال توسط پست پیشتاز :

   تمامی سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۰ صبح در وب‌سایت دیجی کده ثبت شوند، همان روز به اداره پست تحویل داده می‌شوند. طبق تعهد اداره پست، سفارش‌ها ۲۴ تا ۷۲ ساعت بعد از تحویل به دست شما عزیزان در سراسر ایران می‌رسد. برای پیگیری بهتر، کد پیگیری مرسوله‌ها برای شما پیامک خواهد شد. طبیعی است که هر گونه تاخیر در ارسال سفارش‌ها، به‌عهده اداره پست است، گرچه در تمامی مراحل پیگیری ما در کنار شما خواهیم بود.
   هزینه ارسال: تمامی سفارش‌های خارج از شهر تهران که با پست ارسال می‌شوند، توسط دیجی کده بیمه می‌شوند؛ به همین دلیل با توجه به قیمت سفارش و همچنین وزن آن، هزینه ارسال با پست پیشتاز متغیر است. با این حال، برای کاهش هزینه‌های شما عزیزان، هزینه ارسال سفارش‌های خارج از شهر تهران، ۲۰.۰۰۰ تومان است.

چند نکته درباره ارسال کالا

 • برای پیگیری مرسوله‌های پستی، می‌توانید از کد پیگیری استفاده کنید. پس از تحویل سفارش‌های شما به اداره پست، کد مرسوله برای شما پیامک و ایمیل خواهد شد. کد پیگیری مرسوله پستی یک کد عددی چندرقمی است که با کمک آن می‌توانید وضعیت مرسوله خود را از سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری کنید.
 • با توجه به شیوع کرونا و نیاز به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اداره پست، ممکن است در برخی موارد، ارسال سفارش‌ها با تاخیر انجام شود.
 • در دوران فروش ویژه، جشنواره‌های فروش یا روزهای خاص مانند روزهای پایانی سال یا شب یلدا، مدت زمان ارسال سفارش متفاوت با رویه‌های عادی دیجی کده خواهد بود.
 • تمامی مرسوله‌های پستی و تیپاکس بیمه شده و به‌صورت پلمب‌شده در اختیار این دو شرکت قرار می‌گیرند. به همین دلیل، هنگام دریافت سفارش، در صورت مخدوش بودن پلمب بسته از دریافت آن خودداری کنید. در این صورت با ما تماس بگیرید تا در کنار شما، موضوع را پیگیری کنیم. همچنین در صورت مفقود شدن سفارش شما و تایید آن توسط شرکت پست و تیپاکس، کالای جدید برای شما ارسال خواهد شد. در صورت موجود نبودن کالا، وجه پرداختی به شما عودت داده خواهد شد.
 • برای اینکه عملیات ارسال مرسوله‌ها سریع‌ و دقیق‌تر انجام شود، حتما هنگام سفارش کدپستی خود را در فرم مربوطه درج کنید.