خرید اقساطی

راهنمای خرید اقساطی از دیجی‌کده

امکان خرید اقساطی از دیجی‌کده را با همکاری سه پلتفرم برای مشتریان فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید با استفاده از راهنمای زیر به صورت اقساطی خرید کنید. قبل از خرید از دیجی‌کده لازم است که نسبت به ایجاد درخواست اعتبار در یکی از این سه پلتفرم اقدام فرمایید و پس از شارژ کیف پول اکترونیکی‌تان توسط آنها، به سایت دیجی‌کده مراجعه کرده و جهت انجام خرید اقساطی، پس از تکمیل سبد خرید و در مرحله پرداخت، درگاه ازکی‌ وام و یا طرح طراوت بانک آینده را انتخاب کنید. با توجه به هماهنگی‌های لازم با پلتفرم‌های تامین اعتبار و فروش اقساطی، ممکن است ارسال سفارش شما نهایتا تا ۷۲ ساعت بعد از ثبت سفارش انجام شود.


شرایط دریافت اعتبار از کی‌وام

با همکاری دیجی‌کده و ازکی‌وام شما می‌توانید بدون ضامن به صورت غیرحضوری، اعتبار خرید اقساطی کسب کنید و اقساط خود را نهایتا تا 18 ماه تقسیم کرده و با استفاده از اعتبارتان از دیجی‌کده خرید کنید.


مشاهده شرایط خرید قسطی ازکی وام
شرایط خرید قسطی بای چک

با همکاری دیجی‌کده و بای چک شما می‌توانید بدون ضامن و بدون محدودیت در سقف خرید اقساطی به صورت غیرحضوری، اعتبار خرید اقساطی کسب کنید و اقساط خود را نهایتا تا 24 ماه تقسیم کرده و با استفاده از اعتبارتان از دیجی‌کده خرید کنید.


مشاهده شرایط خرید قسطی بای چکشرایط خرید قسطی با طرح طراوت

تمام مشتریان بانک آینده وهم‌چنین سایر هم‌وطنانی که هم‌اکنون مشتری بانک نیستند، می‌توانند با مراجعه به شعب بانک آینده یا مراجعه به «سامانه سمتا» ویژه عموم، بر اساس وثایق سپرده‌ای یا امتیاز و رتبه اعتباری خود، از اعتباری بین 200 (دویست) میلیون‌ریال تا 1 (یک) میلیاردریال، بهره‌مند شده و با مراجعه حضوری یا خرید اینترنتی از مراکز فروش طرف قرارداد با بانک آینده، نسبت به خرید کالا و خدمات موردنظر خود، اقدام کنند.

بازپرداخت اقساطی حداکثر 36 ماهه با نرخ 23 درصد

زمان پرداخت اولین قسط، یک‌ماه پس از پایان مهلت یک‌ماهه خرید

مشاهده شرایط خرید قسطی با طرح طراوت