azkivam

معرفی ازکی وام

خرید قسطی یا اعتباری را می‌توان یکی از راه‌های حفظ ارزش پول به‌خصوص در شرایط تورمی  دانست در همین خصوص ازکی‌وام راهی برای خرید اعتباری ازطریق مقایسه و انتخاب طرح‌های متنوع متناسب با شرایط شماست. ازکی وام برای شما این امکان را فراهم ‌کرده تا با دریافت اعتبار و پرداخت اقساطی، کالاها دلخواهتان را در سریع‌ترین زمان ممکن از فروشگاه‌ دیجی کده تهیه کنید. ازکی وام با پشتوانه تجربه برند ازکی و با هدف ارائه به‌روزترین تسهیلات و خدمات مالی راه‌اندازی شده است تا کاربران به‌صورت آنلاین بتوانند تا سقف 75 میلیون تومان اعتبار مدنظر خود را دریافت کنند.

سوالات متداول

چک صیادی حتما باید به نام خودم باشد؟

چک باید به اسم خودتان باشد

بله، شما می‌توانید هر طور مایلید از این اعتبار استفاده کنید. می‌توانید همه‌ی اعتبارتان را برای خرید یک کالا استفاده کنید یا با آن چند کالای متنوع بخرید..

خیر، فقط به صورت اعتبار خرید قابل استفاده است.

برای اینکه روند دریافت اعتبار سریع‌تر انجام شود، ما ابتدا عکس چک را از شما می‌گیریم تا استعلام‌های بانکی را زودتر انجام دهیم.

اعتبار سنجی گزارشی از سابقه‌ی بانکی افراد شامل وام‌ها و چک‌ها است. این گزارش با تایید شما، توسط مؤسسه مشاور رتبه بندی ایران ارائه می‌شود و نشان می‌دهد افراد چقدر در شبکه‌ی بانکی خوش حساب بوده‌اند.

شما میتوانید برای دریافت اعتبار به سایت از‌کی‌وام مراجعه فرمایید.

برای تسهیل در فرآیند دریافت اعتبار میتوانید به شعبه حضوری ما واقع درپاساژچارسو طبقه 4واحد 57F مراجعه کنید.