خرید قسطی

بازپرداخت راحت و آسان
تنها با ارائه سفته
ثبت نام و اعتبارسنجی آسان
قابل استفاده در کمترین زمان ممکن
در شرایط تورمی جامعه خرید اقساطی توجیه پذیرتر از همیشه است. شرایط اقتصادی و بی‌ارزش شدن پول باعث شده تا خرید اقساطی کالا‌های دیجیتال مثل لپ‌تاپ و موبایل و… تقاضای بیشتری از قبل داشته باشد. بدیهی‌ است که وظیفه‌ی هر کسب و کاری این باشد تا فضای بهتری را برای خرید و فروش کالا‌های خود به وجود بیاورد تا مشتریانش بتوانند، با راحتی بیشتر و پرداخت بلند مدت نیاز‌های خود را رفع و رجوع نمایند.
دیجی کده هم طبق درخواست‌های متعدد کاربران خود تصمیم گرفت، تا مجدداً این شرایط را برای مشتریان خود ایجاد نماید. برای اینکار با شرکت‌های متعددی وارد مذاکره شدیم که از آن میان ازکی وام و بای چک را به خاطر شرایط بهتری که برای کاربران خود فراهم آورده بود انتخاب کردیم.

طرح طراوت بانک آینده

در این میان بانک آینده نیز از طرح جدیدی بنام طرح طراوت رونمایی کرده است که در آن می توانید خرید اقساطی تا سقف 70 میلیون تومان داشته باشید.
  • – با توجه به اعتباری که نزد بانک آینده دارید، می توانید از امتیاز خرید اقساطی طرح طراوت بانک آینده برخوردار شوید.
  • – میزان تسهیلات طرح طراوت از 20 میلیون تومان تا سقف 70 میلیون تومان با سود 23 درصد و بازپرداخت 12 ماه تا 24 ماه می باشد.
  • – شما با طرح طراوت بانک آینده می توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی از فروشگاه های طرف قرارداد بانک به صورت اقساطی خرید کنید. فروشگاه دیجی کده نیز جزو طرف قراردادهای این طرح می باشد.
  • – در صورت تمایل به بازپرداخت یکجا، می‌توانید از تاریخ پایان مهلت مصرف اعتبار تخصیص‌یافته طی یک هفته نسبت به بازپرداخت یکجای بدهی اقدام فرمایید.
  • – در صورت عدم تعیین تکلیف توسط مشتری، و اتمام مهلت بازپرداخت یکجا، بدهی اعتباری به صورت خودکار تبدیل به تسهیلات براساس مدل پایه بازپرداخت می‌شود.
  • – این نوع تسهیلات از نوع عقد مرابحه است.
  • – پس از دریافت اعتبار، مشتری به مدت یک‌ماه فرصت مصرف اعتبار تخصیصی از فروشگاه‌های طرف قرارداد را دارد
  • – پس از طی بازه زمانی یک ماهه، مانده اعتبار مصرف‌نشده مشتری، منقضی خواهد شد.
  • – مشتریانی که به هر علت، از تمام مبلغ اعتبار شارژ شده خود در بازه زمانی یک‌ماهه استفاده نکرده باشند، با ارائه درخواست کتبی به شعبه، می‌توانند نسبت به ارائه درخواست مجدد تسهیلات و تمدید بازه زمانی اقدام نمایند

مراحل ثبت نام ازکی وام:

بدون نیاز به ضامن شما برای ما معتبرید. ارائه یک برگ چک کافی است.
اقساط طولانی‌مدت با بازپرداخت ۱۲ ماهه خیالتان بابت پرداخت اقساط راحت باشد.
نرخ سود پایین با پایین‌ترین نرخ سود موجود اعتبار بگیرید.
مرحله اول

ثبت نام

برای دریافت اعتبار لازم است شماره موبایلتان را وارد و ثبت‌نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به حساب، میزان اعتبار مورد نظرتان و تعداد اقساط را انتخاب می‌کنید. سپس فرم‌های اطلاعات هویتی را تکمیل کنید و به مرحله اعتبارسنجی بروید.
مرحله دوم

اعتبار‌سنجی

از اعتبارسنجی سابقه فعالیت بانکی استفاده می‌کنیم. برای اعتبارسنجی حتما شماره موبایلی که به نام خودتان است، وارد کنید و وارد درگاه پرداخت شوید. مؤسسه مشاور رتبه بندی ایران 10 هزارتومان برای این اعتبارسنجی دریافت می‌کند.
مرحله سوم

بارگذاری مدارک

پس از اینکه نتیجه اعتبارسنجی شما از سابقه فعالیت بانکی دریافت شد، درصورت نداشتن اقساط معوق و چک برگشتی، تصویر مدارک‌تان را بارگذاری کنید. در این مرحله باید تصویر کارت ملی، شناسنامه و یک برگ چک صیادی ( که قرار است به عنوان ضمانت ارائه دهید) بارگذاری شود. در این مرحله لازم نیست مبلغی روی چک نوشته باشید، تصویر یک چک سفید جهت استعلام کافیست.
مرحله چهارم

تحویل مدارک و امضای قرارداد

همکاران ما مدارک شما را بررسی می‌کنند و در صورت تایید برای ادامه‌ی مراحل، از طریق تماس تلفنی یا پیامک به شما اطلاع می‌دهند. شما کافیست چک را طبق توضیحاتی که به شما خواهند داد، تکمیل کرده و زمان و مکان مراجعه‌ی نماینده‌ی ما را انتخاب کنید. در این مراجعه، قرار داد را امضا می‌کنید و چک را تحویل می‌دهید.
مرحله پنجم

خرید اعتباری

پس از تایید، اعتبار به حساب شما اضافه می‌شود. کافیست هنگام خرید از فروشگا‌ه‌های همکار در قسمت پرداخت، درگاه خرید اقساطی را انتخاب کنید. زمان شروع پرداخت اقساط شما طبق طرحی که خودتان انتخاب کرده‌اید، شروع می‌شود.